Apie kursą

Balandžio 6-11 dienomis, kasdien nuo 8:00


Šis intensyvus meditacijų ciklas yra skirtas susipažinimui su meditacijų nauda ir poveikiu gyvenimo kokybei, jei tai taptų jūsų kasdienybės dalimi. Ši savaitė galėtų tapti postūmiu ar net įsipareigojimu kažką keisti, kad kažkas keistųsi. Tarkim, kad ir pradėti savo dieną kitaip nei visada.  Viena rytinė valanda, skirta tik sau, savo kūnui, jausmams ir vidaus stiprinimui tėra tik 4% mūsų paros. Tai labai mažai, lyginant su dideliu vienos valandos poveikiu visos dienos kokybei ir bendrai savijautai. 


Intensyvios meditacijų savaitės metu būsite supažindinti su įvairiomis meditacijų technikomis, kurias ciklui pasibaigus galėsite daryti savarankiškai, be vedančiojo. Taip pat atsiųsime meditacijų garso įrašus bei muziką. Kurso aptarimas vyks kartu su psichologe, psichoterapeute Lina Vėželiene.

Kursą sudaro:

 • 6 rytinės meditacijos

 • Skirtingos meditacijų technikos

 • Audio meditacijų įrašai neribotam naudojimui

 • Diskusija ir aptarimas

Aktuali informacija

 • Kasdien nuo 8:00

  Nuo antradienio iki šeštadienio, susitiksime kasdien 8:00 ir skirsime valandą laiko vis kitokiai meditacinei praktikai. Paskutinę ciklo dieną - sekmadienį - aptarsime savo patyrimus ir savaitės pokyčius.

 • Zoom platformoje

  Prisijungus prie kurso gausite prieigą prie Zoom susitikimų nuorodos, kuriame vyks meditacinės praktikos. Jei neturite galimybės dalyvauti meditacijų metu, galėsite medituoti su įrašu.

 • Meditacijų audio įrašai

  Meditacijų garso įrašai ir muzika bus atsiųsti el-paštu pasibaigus kursui neribotam naudojimui.

Dalyvių atsiliepimai

apie intensyvią meditacijų savaitę

“Meditacija man yra nauja patirtis. Prisijungusi prie intensyvios savaitės kurso nėriau į šaltą vandenį ir buvo tikrai visokių išbandymų. Todėl tik pradedantiems medituoti ir norintiems išbandyti tokį intensyvų kursą linkiu stiprybės ir ištvermės! Tuo pačiu ir nuoširdžiai rekomenduoju, kadangi pakankamai greitai galima pajausti gerus rezultatus, o tai sukelia norą toliau tęsti! Meditaciją tęsiu ir pasibaigus kursui. Jei neišeina rytais, padarau prieš miegą. Pastebėjau, kad medituoju tiesiog dienos metu ir atpažįstu šią meditatyvią būsena kasdienybėje. Geriau jaučiu savo emocijas ir žymiai labiau, nei anksčiau trukdo erzulys ar sukilusios neigiamos emocijos. Pradėjus medituoti pasidariau jautresnė savo vidiniam pasauliui ir labiau atsižvelgiu į tai, ko jam tą dieną reikia. Jau po dviejų savaičių pradinukės patirties galiu pasakyti, kad meditacija man suteikia vidinės ramybės ir netgi laimės. Labiau susidraugavus su savo emocijomis ir jausmais yra lengviau gyventi, o meditacija šį pažinimo proceso mygtuką tikrai įjungia. Dėkoju Agnei ir linkiu visiems bent jau pabandyti!:)” – Danielė“Meditacijos man labai patiko. Net man, pradedančiajai, nesunku buvo įsijausti į muziką, regėti vaizdus, jausti. Labai patiko jūsų balsas, muzika, temos, net rytinė mankšta. Po meditacijų kurį laiką jausdavausi ramesnė, švelnėsnė, optimistiškesnė ir troškau tą jausmą išlaiktyti kuo ilgiau. “ - Dovilė


“Ačiū labai už šį meditacijų kursą, buvo daug naudos ir teigiamų patyrimų. Mes, siekdami save apsaugoti, per gyvenimą labai stipriai užfiksuojam ir įsisamoninam negiamas emocijas ir jausmus. Per šias meditacijas buvo proga pajausti ir padėti kūnui bei protui užfiksuoti teigiamas, gražias emocijas, kurias dabar galima visada prisiminti, pagražinti ir jausti. Labai praturtina ir teigiamomis spalvomis pagausina jaučiamų emocijų spektrą. Vertinga praktika tiems, kurie ypatingai vadovaujasi gyvenime protu ir į klausimą "kaip jautiesi?" geba atsakyti tik "gerai", "blogai" arba "nežinau". Ačiū.”  - Viktorija


“Po visos savaitės meditacijų išsinešu mintį ir jausmą, kad praradau kažką nebereikalingo (net keista, kad praradimas yra pozityvus), ir suvokimą, kad stereotipai - kad ta spalva ir pan. reiškia tik tą, o ne kitą, - man nebepriimtini, norisi ieškoti savo ir niekieno kito tų spalvų ir pan. reikšmių. Norisi kurti savo vaizdinius, juos mokytis priimti, bet neprisirišti prie jų. Neigiamus potyrius lengviau sekasi ir su entuziazmu paleisti, o teigiamus norisi pasilaikyti, man kol kas čia iššūkis - paleisti ir kas teigiama, kas patinka. 

Ačiū tau už meditacijų savaitę. Labai labai. 

Labai svarbu buvo girdėti kitus dalyvius ir jų patyrimus.

Labai dėkoju ir sau, kad užteko ryžto ir noro dalyvauti visą savaitę,  sau skirti kasdien po valandą. Pastebiu, kad mano laikas sau plečiasi, ilgėja, ir sąlygos dabar labai palankios, labai lengvai susiklosto. “ - Vita


“Būsena, kuri buvo prieš atliekant pirmąją meditaciją ir ta, kuri liko po penktosios užbaigimo ganėtinai skiriasi… Pirmą rytą buvo daug nuovargio kūne,skaudėjo galvą. Nesinorėjo meditacijos pradėti nuo mankštos. Man šiek tiek užtruko prisijaukinti šias meditacijas. Pamažu lengvėjo. Leidau sau pabandyti kitaip nei esu įpratusi, leidau sau nekelti reikalavimų padaryti tobulai, leidau sau šiek tiek paeksperimentuoti ir pažaisti. Vis dar nėra lengva iš greito ritmo pereiti į lėtą ir atvirkščiai… Ir vis tik labai graži muzika… Gera pasinerti kūnu į minkštutėles žalias samanas, gulėti upelyje baltais marškiniais ir leisti, kad jo minkštas ir švelnus vanduo plautų kūną, patirti oro vaiskumą ir vėjo varpelių skimbčiojimą… nebelieka kitų norų,tik būti susijungus su tuo erdvumu… Sugrįžau į jaunystės laikus, kai ranka, rodos, savaime piešdavo virpančius baltuose vėjuose lašelius, saulės nublukintas smilgas ir šokančius spindulius… Ačiū tau.”

Kurso kaina

Įsigykite jau dabar

 • €50,00

  Kurso pradžia balandžio 6 d.

  Pirkti

Jei nori medituoti sau patogiu laiku - siūlome 10 meditacijų kursą

"Langas į tavo širdį"

10 skirtingų sensorinių meditacijų kursas, kuris padės jums pažinti savo vidinį pasaulį, stiprins proto ir širdies bendrystę bei suteiks praktinių savipagalbos įgūdžių. Kursą galite daryti jums patogiu laiku ir tempu.

Agnė Vėželytė

Kurso autorė ir vedančioji

Energoterapinių praktikų autorė, sertifikuota “Yoga Essence Rishikesh” meditacijų mokytoja. ,,Meditacija - vienas efektyviausių savipagalbos būdų, kurį praktikuoju pati jau ne vienerius metus. Ir galiu drąsiai teigti, jog tai tikrai ne nuobodus užsiėmimas, skirtas tik pašvęstiesiems ar vienuoliams. Medituoti galime visi, visaip ir savaip. Nes meditacija ,,vyksta” ne tik Himalajuose, ir ne tik lotoso pozoje. Savo meditacijose mes judame, sėdime, gulime; keliaujame, jaučiame, įsivaizduojame ir pasiekiame tikrai ryškių pokyčių savo gyvenimo kokybėje, skirdami šiam dvasios ekologijos užsiėmimui tik 4% paros laiko. Esu įsimylėjusi meditaciją. Noriu tuo pasidalinti su jumis :)” - Su meile, Agnė