"Pažink save" kursą baigę sako:

 • Santa:

  "Parašyčiau labai daug, bet jei trumpai. Aš be galo savimi didžiuojuosi, kad pasiryžau dalyvauti šiame kurse. Jis atnešė į mano gyvenimą daug gražių dalykų. O suteiktas sertifikatas visuomet primins tai, ką atradau, sužinojau apie save ir primins, kokia esu drąsi. Ačiū Jums visa širdimi. Džiaugiuosi, kad šia kelionę pavyko nueiti iki galo. Svajoju ir toliau ją tęsti❤️."

 • Lina

  "Esu labai dėkinga už šį kursą. Jis padėjo patirti, kad mano gyvenimas yra Pilnatvė. Padėjo labiau pažinti save tokią, kokia esu - tikrą, nuoširdžią, mylinčią, kūrybingą ir unikalią. Išgrynino, atvėrė, sutvarkė, pakeitė kai kuriuo savęs supratimo ir matymo aspektus."

 • Danielė

  "Buvo labai įdomu ir smagu dalyvauti. Ne tik sužinojau daug naujų dalykų apie save ( atliekant užduotis reikėjo atnaujinti turimą informaciją apie savo praeitį) , bet ir praturtinau kasdienybę naujais pomėgiais. Rekomenduoju šį kursą rinktis smalsiems žmonėms. Įdomios užduotys įtrauks ir tikrai nuspalvins 8 savaites naujais atradimais. Užduotys sudarytos stropiai , atsakingai ir profesionaliai todėl manau , jog žymiai labiau apsimoka rinktis būtent šį kursą, nei dalyvauti kažkokioje kitoje iš pirmo žvilgsnio panašioje praktikoje. Tai tikrai nėra paviršutiniškas online kursas laiko praleidimui, užduotys yra sudėtingos ir praturtinančios. Didžiausia kurso nauda - tapimas atviresniai. Kurso metu prašoma pasidalinti savo įspūdžiais su kitais dalyviais, tai buvo labai naudinga praktika. Pastebėjau kaip ši praktika atsispindi ir kasdienybėje. Kurso užduotys yra atsiunčiamos sekmadieniais, tai tapo nauju ritualu, du mėnesiai praėjo tikrai labai įdomiai ir prasmingai. Dar kartą labai dėkoju Linai ir Agnei!! Linkiu sėkmės visiems naujiems dalyviams ir rekomenduoju užsiregistruoti. "

 • Rasa

  "Kursas mano nuomone gilus ir tikrai reikalaujantis laiko ir savų pastangų norint gauti rezultatų, nėra tik paviršiumi plaukiantis psichologinis "popsas", todėl tikrai galiu rekomenduoti žmonėm kurie nori padirbėti su savim, atrasti įžvalgų apie save ir nusiteikę skirti tam laiko. Tikrai verta, nors ir nėra lengva."

 • Dalia

  "Puikus kursas. Daug naudingos teorinės medžiagos. Užduotys užkabino giliau nei tikėjausi. Savijauta po kurso pagerėjo."

 • Irma

  "Labai patiko struktūrizuota, nuosekli kurso metodika. Su daug daug piešimo! Didelių perversmų manyje neįvyko, tačiau reabilitacijų - taip: atsirado geranoriškas požiūris į vaikystę ir...save. Supratau kur esu, ir kur norėčiau atsirasti😊 Ačiūūū!"

 • Ilona

  "Gavusi elektroniniu laišku žinutę apie pažink save kursą tiesiog intuityviai nusprendžiau jame dalyvauti nors pati studijuoju psichologiją, lankiau dvejus metus psichoterapiją, tačiau šiuo metu vis dar išgyvenu skyrybų skausmą tad pagalvojau, jog tai bus dar vienas būdas pamatyti save kitu kampu ir gal būt čia rasiu atsakymą ką aš ne taip dariau kad sugriuvo mano 20 metų santuoka. Ar gavau atsakymus? taip gavau ne tik atsakymus gavau daug daugiau tikriausiai gavau neįkainuojamą dovaną, tai meilę sau. Mane labai nustebino kurso užduočių gausa ir įvairovė, kaip ir buvau rašius kurso autorėms, kaip po vienos savaitės užduočių man kilo vaizdinys, kad tai tarsi atsistoji prie pilies ir tau įteikia tos pilies raktus tu eini atrakini vis naujas duris, o ten randi kažką naujo, nepažinto, paslėpto kartais skausmingo, bet visada labai sau artimo ir galų gale suvoki jog tai mano pilis mano tvirtovė ir kad kokia ji bebūtų ji sava ir nuostabi. Susipažinau su naujom savęs pažinimo technikom, kurių nebuvau išbandžius, bet labai patiko ir davė daugiausiai atsakymų apie mane. Tie atsakymai leido aiškiai pamatyti kokia aš esu iš tikrųjų, o ne kokią mane mato kiti ar ne kokią nori matyti, nes eidami per gyvenimą mes save prarandame ir stengiamės būti tokie kokius mus nori matyti kiti. O į klausimą ko nepadariau, kad nesugebėjau išsaugoti santuokos gavau atsakymą, jog aš padariau viską ir dar daugiau net vardan kito žmogaus praradau save tad atsikračiau varginančios kaltės ir skausmo bei po truputi atsistojau vėl ant kojų. Dar kartą Dievas man parodė koks jis yra didis jis niekada mūsų nepalieka skausme tik reikia priimti jo teikiamas dovanas. Taip pat buvo labai gera turėti ir bendrauti su kurso grupės nariais facebook paskyroje, kur galėjome pamatyti kokios mes visos skirtingos ir kaip skirtingai suvokiame tuos pačius dalykus ir kokios skirtingai nuostabios. Nuoširdžiai dėkoju Agnei, Linai bei kuratorei Ilonai už naujos kelionės pradžią."

 • Inga

  ,,Asmeniškai ganėtinai sunki, bet įdomi kelionė į save. Kurso dėka atsakiau sau į vis keliamus klausimus, suvokiau savo elgesio scenarijus. Mažais žingsneliais link šviesesnio ir spalvotesnio rytojaus 😊

SEKITE NAUJIENAS!

Įrašykite savo el-pašto adresą ir gausite naujienas apie visus "Gyvosios Psichologijos" online kursus