APIE KURSĄ

  • Savipagalbos įrankiai

    Meditacijų pagalba dalyvis įneš kokybiškus, praktinius meditacinius pratimus į savo kasdienybę ir išsiugdys įprotį padėti sau įvairiose gyvenimo situacijose.

  • Savęs pažinimas ir stiprinimas

    Meditacijos padės pažinti ir sustiprinti savo vidines psichinę, emocinę ir energetinę erdves.

  • Savireaguliacijos metodai

    Kurso metu dalyvis išmoks efektyvių savireguliacijos metodų, kurie pastiprins savivertę, savikliovą bei savigarbą.

TEMOS

Meditacijų rinkinį sudaro 7 trumpos sensorinės meditacijos (po 15 min.), apimančios svarbiausias gyvenimo sritis:

  • ŠVARA

  • RAMYBĖ

  • PASITIKĖJIMAS

  • STABILUMAS

  • GYVYBĖ

  • ĮKVĖPIMAS

  • MEILĖ SAU

Rinkinio kaina

Meditacijas galima kartoti neribotą kartų kiekį

Agnė Vėželytė

Sensorinių meditacijų autorė ir mokytoja

,,Dvasinio ir energetinio pasaulio pažinimą pradėjau dar ankstyvoje vaikystėje. Būdama penkerių metų amžiaus jau lankiau pirmąsias subtiliųjų pasaulių pažinimo pamokas pas savo pirmąjį Mokytoją. Nuo mažumės Pasaulį, šią žemę, mačiau ir patyriau kitaip – neįprastai, tad vis kildavo įvairiausių klausimų, susijusių su dvasingumu, energija, ekstrasensoriniais pojūčiais, matymais ar meditacijomis. Juos atsakyti man padėdavo dvasiniai mokytojai bei asmeninės praktikos, kurias kurdavau pati, kad pirmiausia padėčiau sau. Taigi, mano meditacinių ir energoterapinių praktikų ,,stažas“ jau 20 metų. Vaikystėje prasidėjusi dvasinė kelionė šiai dienai įgauna vis aiškesnes formas. Dabar savo kurtomis praktikomis ir idėjomis dalinuosi su kitais, mokydama autorinės sensorinės meditacijos ir skleisdama savo atrastą pasaulio ir žmogaus pažinimo ,,Penkių meilės stichijų“ filosofiją.“

Psichoterapinis sensorinių meditacijų efektas

– Lina Dirmotė Psichologė psichoterapeutė ,,Gyvosios psichologijos” studijos įkūrėja.

,,Ne paslaptis, kad kiekvienas pagalbos būdas turi savo galimybių ribas. Kažką galima nuveikti psichologo kabinete, kažką mediko, o kartais reikia ieškoti dar neįprastesnių praktikų, jei norime būti ne tik apysveikiai, bet ir sveiki, bei laimingi. Todėl labai džiaugiuosi ,,Gyvosios psichologijos” studijos klientams galėdama rekomenduoti ne tik gydymą žodžiu, bet ir gydančias meditacines praktikas. Kaip ir ką gydo sensorinė meditacija? Sensorinių meditacijų metu žmogus mokosi įsigilinti į save ir jausti tai, ką jis iš tiesų jaučia. Mokosi pats ,,šeimininkauti” savo vidiniame pasaulyje, jį tvarkyti ir perkurti pagal savo paties poreikius. Šis gebėjimas atveria neribotas galimybes savęs pažinimui bei norimiems pokyčiams. Ir išlaisvina iš nevilties bei bejėgystės, susidūrus su tariamai nepagydomomis būsenomis, tokiomis kaip menka savivertė, depresija, psichinis išsekimas, neurotiškumas, bejausmiškumas ir panašiai. Sensorinės meditacijos metu žmogus tiesioginiu būdu kaupia visai kitokias patirtis, dažnai netgi priešingas iki šiol turėtoms. Remiantis šiais naujais patyrimais, psichika sėkmingai perkuria turimus įsitikinimus ir metų metais naudotus gyvenimo scenarijus. Toks sveikimo procesas yra lengvas ir malonus, netgi galima būtų sakyti, ekologiškas. O rezultatai nevienadieniai. Vienintelis trūkumas – meditacijų praktikavimui reikalinga disciplina ir pastovumas, nes pokyčiai neištinka kartą kitą pabandžius."